Poslední rozloučení s PhDr. Evou Paulovou

V Nové obřadní síni na Olšanských hřbitovech dnes dopoledne proběhlo poslední rozloučení s bývalou zástupkyní starostky MČ Praha 2, PhDr. Evou Paulovou.+++ Snimek 018upr.jpg

Za MČ Praha 2 se obřadu zúčastnil starosta ing. Jiří Paluska, zástupce starosty ing. arch. Václav Vondrášek, bývalá starostka Jana Černochová, tajemník úřadu ing. Michal Kopecký a členové zastupitelstva městské části.

PhDr. Eva Paulová se narodila roku 1952 v Mariánských Lázních. V Praze žila od vysokoškolských studií na Filozofické fakultě UK. Postgraduálně studovala patentové právo a následně působila ve výzkumných ústavech strojírenského a polygrafického průmyslu, převážně v oblasti patentoprávní ochrany. Po roce 1989 se začala věnovat práci v neziskových organizacích sociálního zaměření. V Praze 2 bydlela od roku 1992, vyrůstaly zde její dcera a syn.

V komunální politice začala dr. Paulová působit v roce 2006. Dne 20. října byla zvolena členkou zastupitelstva městské části Praha 2 a na 1. ustavujícím zasedání ZMČ byla dne 28. 11. 2006 zvolena do funkce zástupkyně starostky Jany Černochové.

Zemřela po dlouhém boji s těžkou chorobou v pondělí 8. listopadu 2010 v podvečerních hodinách.

Zveřejněno: 16.11.2010 – webadmin@praha2.cz