Finanční podpora v oblasti mimoškolní činnosti dětí a mládeže

V rozpočtu městské části Praha 2 na rok 2015 byla i pro tento rok vyčleněna částka půl milionu korun na veřejnou finanční podporu v oblasti mimoškolní činnosti dětí a mládeže.

Rada městské části Prahy 2 svým usnesením č. 391 ze dne 11. května 2015 na doporučení Komise pro výchovu a vzdělávání schválila rozdělení celkové částky formou darů mezi patnáct vybraných projektů.

Letos se tak můžeme těšit nejen na dlouhodobé volnočasové akce pro děti a mládež, které podporuje městská část skrze sdružení Palaestra, dětské studio Žofka či Sport Jerry klub, ale také na krátkodobější aktivity na letní Lodi tajemství bratří Formanů, In-line dny v parku Folimanka či v Riegrových sadech nebo zábavně-naučný projekt Fyzik nikdy nespí od Tme divadla.

Pro bližší informace a konání jednotlivých akcí Vás budeme průběžně informovat.

Finanční podpora v oblasti mimoškolní činnosti dětí a mládeže