Aktuálně

Tisk. zprávy

Aktuálně z úřadu

Tiskové zprávy

 • Díky radnici Prahy 2 bude provoz v klubu Radost FX klidnější

  09.01. 2018
  Radost FX je legendárním klubem v Bělehradské ulici. Sídlí v prostorách, patřících městské části Praha 2. Ta se loni rozhodla dát klubu výpověď, protože docházelo k opakovanému rušení nočního klidu, překračování povoleného počtu osob v podniku apod.
 • Praha 2 odmítá experimenty náměstka Dolínka s magistrálou

  18.12. 2017
  Radní městské části Praha 2 se dnes ohradili proti plánům na zahloubení magistrály v Praze 4, které prezentoval náměstek primátorky Petr Dolínek.
 • Městská část Praha 2 odhalila pamětní desku židovské vychovatelce Haně Epsteinové

  14.12. 2017
  U vchodu do pražské základní školy v Sázavské ulici č. 5 byla ve čtvrtek 14. prosince 2017 odhalena pamětní deska židovské vychovatelce Haně Epsteinové. Na tomto místě ještě na počátku 50. let stávala synagoga, což připomíná další pamětní deska u vchodu školy.
 • Na zastávce MHD I. P. Pavlova jsou nové koše

  13.12. 2017
  Městská část Praha 2 nechala v těchto dnech rozmístit nové koše na zastávce městské hromadné dopravy I. P. Pavlova. Jsou větší než ty stávající a horní část je uzpůsobena pro odkládání cigaretových nedopalků. Radnice tak reagovala na stížnosti lidí, že původní koše byly neustále přeplněné.
 • Chytrá dvojka chce pomáhat seniorům a rodinám s dětmi

  12.12. 2017
  Městská část Praha 2 připravila několik novinek v sociální oblasti, zaměřených na pomoc nejstarší a nejmladší skupině obyvatel. Projekt Chytrá dvojka přináší prostřednictvím moderních technologií nové služby seniorům a rodinám s malými dětmi. Iniciovala ho a stojí za ním místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženija.